Agencija

Recenzenti

Recenzenti v letu 2020

V skladu z 225. členom Pravilnika o postopkih (so)financiranja in ocenjevanja ter spremljanju izvajanja raziskovalne dejavnosti (Uradni list RS, št. 52/16, 79/17, 65/19, 78/20 in 145/20), objavljamo seznam znanstvenih recenzentk in recenzentov, za razpise in pozive, ki so se zaključili v letu 2020:

 

NARAVOSLOVJE
Adnane Achour
Jorge Alegre-Cebollada
Dhawan Alok
David L. Andrews
Dražen Balen
Rafik Ballou
Eliana Maria Barbosa Souto
Andreas Bausch
Christian Behl
Gregor Blaha
Hermann Bothe
Pietro Brandmayr
Johann Brandstetter
José A.C. Broekaert
Ewa Bulska
Marco Buratti
Henrique Nogueira Cabral
Gilles Caporossi
Juergen Caro
Miguel A. Carretero
Arnout Ceulemans
Gregor Cevc
Alexandre Chenal
James Clark
Gabriele Costantino
Jelena Čalić
Roberto Danovaro
Valeria Maria D'Auria
Norbert De Kimpe
Murielle Jeanne Delepierre
Pierre Dixneuf
Brahim Dkhil
Tomislav Došlić
Vesselin Drensky
Christian Eggeling
Emilio Xavier Esposito
Jordi Figuerola
Yaroslav Filinchuk
L. Mark Fisher
Laszlo Forro
Vesnica Garašić
Tim Gershon
Matthias Geyer
Olivier Gires
Walter Goessler
Michal Grabowski
Christian Griesinger
Christophe Grojean
Michel Habib
Josip Halamić
Christian Hartinger
Marie Herberstein
Douglas Higinbotham
Piotr Kalita
Tamas Kiss
Toshihide Kobayashi
Slawomir Kolodziej
Helena Korpelainen
Paul Kosma
Tero Laihonen
Björn Lindman
Antoine Maignan
Nils Metzler-Nolte
Johan Michaux
Dragana Mitić Ćulafić
Johannes Mol
Vânia M Moreira
Michele Mulazzani
Werner Müller
Franz Neubauer
Ivo Nezbeda
Andrzej Oles
József Pálfy
Hill Peggy
Olavi Pelkonen
Francis Penent
Ana Perera
Arno Pfitzner
Winfried Pickl
Joao Pinto
Willibald Plessas
Mihai Emilian Popa
Ruth Prassl
Thomas Rosenau
Erwin Rosenberg
Dirk Schaumlöffel
Ulrich Schubert
Oriol Serra
Amélia M. Silva
Natasa Skalko-Basnet
Bonnie F, Sloane
Jozef Spalek
Ilya Spitkovsky
Danny Steeghs
Zoran Stevanović
Michael Stöcker
Sheldon Stone
Marianne Stuart
Heikki Tenhu
Frederic Thevenin
Yoav Tsori
Timur Ustaömer
Peter V. E. McClintock
Chandra Verma
Vít Vilímek
   
TEHNIKA
Alvo Aabloo
Sondipon Adhikari
Ferri M.H. Aliabadi
Amelia Almeida
Dinesh Amalnerkar
Elisabeth Badens
Detlef Bahnemann
Branislav Bajat
Aliaksandr Bandarenka
Riccardo Barzaghi
Ryszard Bialecki
Wolfgang Werner Birkfellner
Ognjen Bonacci
Josip Brnić
Guido Busca
Luisa F. Cabeza
Wesley Cantwell
Barbara Caputo
Sonia Carabineiro
Xiang Ming Chen
Fan Chia-Ming
Patrizio Colaneri
Giovanni Comelli
José Covas
Brian Culshaw
Rafael Davalos
J. P. Davim
Joaquim de Ciurana Gay
Stefano de Gironcoli
Davide Del Col
Vimal Dhokia
Stefan S. Dimov
Regina Dittmann
Armando C. Duarte
Steven Dunn
Mari Ann Einarsrud
Guido Faglia
Polycarpos Falaras
Raul Fangueiro
Michael Fardis
Joaquim L. Faria
Maria Farsari
José Francisco Fernández
Giancarlo Fortino
Flemming Frandsen
Julian Gardner
Evangelos Gogolides
Bilal Gökce
Oriol Gomis Bellmunt
Sven Gotovac
Stefanos Gritzalis
Jan L M Hensen
Jiři Hlinka
Jaakko Hollmén
Adnan Ibrahimbegović
Mirjana Ivanović
Patrik Johansson
Hussam Jouhara
Alain Kassab
Riitta Liisa Keiski
Gaëtan Kerschen
Zoltan Konya
Peter Korondi
Gertjan Koster
Andrzej Kraslawski
Krzysztof Jan Kurzydłowski 
Kalli Kyriacos
Carmine Landi
Markku Leskela
Paulo Barbosa Lourenço
Gian Luca Foresti
Andreas Ludwig
Michele Magno
Zoltan Major
Donato Malerba
Dionissios Mantzavinos
Nicola Massarotti
Stefano Mazzoleni
Claudio Minero
Ardian Morina
Paul Muralt
David Nethercot
Erik Neyts
Risto Nieminen
Roberto Oboe
Abdul Ghani Olabi
Gustaf Olsson
Luca Ottaviano
Tugrul Özel
Evangelos Papadopoulos
Igor. A Pašti
Massimo Pellizzari
Mario G. Piattini
Philippe Poizot
Radu Prodan
Robert Pullar
Piero Ravetto
Yacine Rezgui
John Ringwood
Eleonora Riva Sanseverino
Marie Pierre Rols
Stefano Rossi
Petra Rudolf
Markus Rupp
Robert Sablatnig
Elio Sacco
Michael Schütze
Thomas Schwarz Selinger
Yuliya Semenova
Vadim Silberschmidt
Alberto Sillitti
Giovanni Spagnuolo
Joerg Starflinger
Martin Stutzmann
Gamini Sumanasekera
Gabor Szederkenyi
Zvonimir Šipuš
Ilker Bekir Topcu
Thanasis C. Triantafillou
Walter Tromm
Manuel Almeida Valente
Bart Van der Bruggen
Julius Vansco
Manfred H. Wagner
Horst Weller
Menghuai Wu
Fatos Xhafa
Guang Ye
Guan Heng Yeoh
Miloš Žefran
   
MEDICINA
Tero Ahola
Franz Allerberger
Mariastefania Antica
Guniz Baksi Şen
Stefan Böhm
Josph Maria Borras
Christoph P. Bourauel
Jadranka Božikov
Carol  Brayne
Silvia Bulfone-Paus
Genc Burazeri
Carlo Caffarelli
Livio Casarini
Guido Angelo Cavaletti
Svitlana Demyanets
Jozef Dulak
Tom P. Fahey
Trude Helen Flo
Srečko Gajović
Daniela Galimberti
Nick Gay
Anastasios Germenis
Stanek Gerold
Concha Gil
Tullio Giraldi
Gabriele Grassi
Cai Grau
Pirkko Härkönen
Jeff Holly
Matti Isohanni
Miro Jakovljević
Bengt Järvholm
Selma Kanazir
Sergey  Kasparov
Sandra Kraljević Pavelić
Marco Krengli
Sanjeev Krishna
Giuseppe La Torre
Boris Labar
Zdravko Lacković
Lies Lahousse
Sari Lauri
Christos Lionis
Tahir Ahmed Mahmood
Mónica Martinez-Cengotitabengoa
Ratko Matijević
Didac Mauricio
Mihai Moldovan
Elek Molnar
Thomas Müller
Jadranka Mustajbegović
Stéphane Oliet
Teresa Padro 
Krešimir Pavelić
Nives Pećina-Šlaus
Leena Peltonen
Shlomo Sasson
Christopher Scott
Maja Stanojevic
Ulf-Hakan Stenman
Nektarios Tavernarakis
Elizabeta Topić
Bruno Vincenzi
Nicolas Vitale
Frans J. Walther
Pieter F.F. Wijn
Johann Wojta
   
BIOTEHNIKA
Georgios Arsenos
Nadir Ayrilmis
Lars Harald Baltzer
Smiljana Goreta Ban
Christian Brischke
Matthias Buchecker
Lutz Bünger
John Carr
Martino Cassandro
Stefaan De Smet
Nicola Decaro
Dorota Dobrowolska
Olena Doran
Florence Fontaine
Anne Frary
Charles Frihart
Wolfgang Fritzsche
Fulvio Gandolfi
Josef Glössl
Leendert Hamoen
Shimon Harrus
Colin R. Harwood
Stefan Heinl
Jacek Hennig
Ralf Herwig
Nami Kartal
Akos Kovacs
Jürgen Kreuzwieser
Magdalena Lacko Bartosova
Vesna Lelas
Antonio Lo Porto
Djordje Malencic
George Manganaris
Mathias Müller
Graham Ormondroyd
Sven Panke
Raimo Pohjanvirta
Mona Elena Popa
David Pozo Perez
Erik Reimhult
Suzy Rogiers
Matti Rousi
Vincenzo Russo
Fabio Sgolastra
Georgios Skretas
Birger Solberg
Phillip D. Sponenberg
Zoran Stanimirović
Željko Tomanović
Pietro Tonutti
Jan Dirk van Elsas
Stephan Vidal
Roland Wohlgemuth
   
DRUŽBOSLOVJE
Claudia Alvares
Isobel Anderson
Susan C. Baker
Goran Bašič
David Bawden
Nikolaus Benke
Manuel Ángel Bermejo Castrillo
Ladislav Bognar
Tomislav Borić
Ugis Bratuškins
Jose Campos
Giancarlo Cotella
Giovanni D'Alessio
Keith W. Davids
Simon Deakin
Teresa Degenhardt
Kevin Desouza
John Doling
Nicholas Dorn
Sonja Drobnič
Vedran Đulabić
Silvia Fantozzi
Szilvia Fodor
Bill Gartner
Harri Jouni Olavi Haapasalo
Tigran Haas
Daniel Heller
Karin Hilmer Pedersen
Jack Holbrook
Johannes Huinink
Markku Jahnukainen
Lars Johannsen
Tomas Kačerauskas
Ljiljana Kaliterna Lipovčan
Pekka Kess
Jürgen Kohler
Elena Maceviciute
Massimiliano Mazzanti
Renáta Németh
Kevät Nousiainen
Mislav Ante Omazić
Peter Francis Orazem
Tiiu Paas
Montserrat Pareja-Eastaway
Cristiano Perugini
Florian Pichler
Danny Cyrille H Pieters
Zora Raboteg Šarić
Ramon Shulamit
Sakari Taipale
Judit Takacs
Elisabeth Tauber
Hans-Jörg Trenz
Maaja Vadi
Michel Vandenbroeck
Maja Vehovec
Udo Wagner
Howard T. Welser
   
HUMANISTIKA
Boban Arsenijević
Martin Auer
Ana Azinović Bebek
Stefano G. Azzara
Susan Bassnett
Dunja Brozović Rončević
Amy Bryzgel
Calin Cotoi
Pilar Maria Cuder-Dominguez
Roman Czaja
Nadežda Čačinovič
Dragan Damjanović
Gilles de Rapper
Gerard Delanty
Marie-Agnes Dittrich
Jasmina Djordjević
Predrag Djurović
Stefan Dorondel
Milena Dragićević Šešić
Marcus Egg
Paul Gleirscher
Marc Greenberg
Péter Hajdu
Francis Halsall
Sabina Halupka-Rešetar
Timo Heimerdinger 
Marja Liisa Honkasalo
Ann Katherine Isaacs
Aleksandar Jakir
Ilona Janyšková
Alenka Jensterle-Doležal
Henrik Joker Bjerre
Miljenko Jurković
Guillermo Kerber
Sanja Kiš Žuvela
Thanasis Kizos
Pavel Kolar
Eva Kowalská
Rudolf Kučera
Ivana Lazić Konjik
Daria Ložnjak Dizdar
Thomas McFadden
Marek Mikuš
Wolfgang Müller-Funk
Motoki Nomachi
Salvatore Ortisi
Hannes Palang
Marco Peresani
Hrvoje Petrić
Tomislav Pletenac
Thimoty Pogačar
Ljudmila Popović
Michael Portmann
Sanja Potkonjak
Ivan Radevski
Dragana Radojičić
Srđan Radović
Pál Richter
Frank Ruda
Sabine Rutar
Schamma Schahadat
Peter Scherrer
Marek Sobczynski
Monika Stromberger
Peter Šegedin
Veronika Štěpánová
Andrzej Tyc
Michal Valčo
Ülo Valk
Fabio Vighi