Agencija

Mandati vodenja agencije

30.10.2020 - 29.10.2025
30.04.2020 - 29.10.2020
30.10.2019 - 29.04.2020
01.11.2014 – 29.10.2019
  • v.d. direktorja dr. Franci Demšar
01.09.2014 – 30.10.2014
  • direktor dr. Franci Demšar
01.09.2009 – 31.08.2014 
  • direktor dr. Franci Demšar
01.10.2004 – 31.08.2009 
  • v.d. direktorja dr. Janez Slak
01.03.2004 – 30.09.2004

 

Direktor agencije je imenovan skladno z 19. členom Sklepa o ustanovitvi Javne agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije (Uradni list RS št. 123/03, 105/10).