Inovacije

Kontaktne osebe

  Sektor za inovacijske projekte
  Nataša Frank
- vsebinska in administrativna podpora
tel. (01)  400 5928
e-pošta: Natasa.Frank@aris-rs.si
  Jelena Komnenić
- vsebinska in administrativna podpora, naloge s področja komunikacije znanosti
tel. (01)  400 5923
e-pošta: Jelena.Komnenic@aris-rs.si
  Tjaša Dobnik
- Sklad za pravični prehod: raziskovalne, razvojne in inovacijske (RRI) aktivnosti SAŠA in ZASAVJE
tel. (01)  400 5986
e-pošta: Tjasa.Dobnik@aris-rs.si
  Marjana Harej
- nadgradnja aplikativnih projektov ARIS - NAP
tel. (01)  400 5990
e-pošta: Marjana.Harej@aris-rs.si
  Dejan Koražija
- inštrumenti komplementarnega financiranja na mednarodni ravni: Eurostars in Pospeševalnik
- raziskovalci na začetku kariere
tel. (01)  400 5988
e-pošta: Dejan.Korazija@aris-rs.si
  dr. Maja Zupančič Justin
- inštrumenti komplementarnega financiranja na mednarodni ravni – Eureka
- raziskovalni in razvojni programi TRL 3-6
tel. (01) 400 5941
e-pošta: Maja.Zupancic-Justin@aris-rs.si