Iskanje    Kazalo    Novo    O agenciji    e-pošta   
English  
   
Domov
 > Agencija > Organi agencije > Upravni odbor > Sestava UO
Agencija
Sestava UO
Upravni odbor - do 28. marca 2006

Mandat: 29. april 2004 do vključno 29. april 2009
 

Predsednik:

  • Prof. dr. Niko Toš, Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede

Člani:

  • Prof. dr. Željko Knez; Univerza v Mariboru, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo
  • Ga. Alenka Bratušek; Ministrstvo za finance
  • Mag. Miha Baebler; Gospodarska zbornica Slovenije
  • dr. Peter Venturini, Kemijski inštitut
  • dr. Stojan Sorčan, Ministrstvo za šolstvo, znanost in šport
  • Slavica Skobir, Ministrstvo za šolstvo, znanost in šport

 

Vmesne spremembe:

  • 9. 9. 2004 - Razreši se dr. Stojan Sorčan in imenuje mag. Dubravka Krneta.
     
  • 15. 9. 2005 - Razreši se: mag. Dubravka Krneta, Slavica Skobir, dr. Peter Venturini, in imenuje: dr. Matej Makarovič, dr. Stanko Granda, dr. Andreja Umek Venturini.
     
  • 16. 3. 2006 - Razreši se: dr. Andreja Umek Venturini in imenuje: dr. Tadej Bajd.

 

Stran ureja: Tanja Tomaževič Aničin Zadnja sprememba: 14.06.2019
Datum: 17.03.2006